O nás

Firma Prokostav s.r.o. je firma navazující na dlouholetou tradici prodeje obkladů,dlažeb a vybavení koupelen celkově. V areálu bydlení Řepov 119 a v ulici U Obecního lesa 3175 v České Lípě Vám nabízíme kompletní služby od vybavení Vaší koupelny obklady, dlažbami, sanitární keramikou, koupelnovým nábytkem, vodovodními bateriemi, vanami , sprchovými kouty, přes stavební chemii, obkladové lišty, lepící a spárovací hmoty až po zrcadla a finální koupelnové doplňky.


Kromě koupelnových obkladů a dlažeb Vám na našich prodejnách v Mladé Boleslavi a České Lípě nabízíme široký sortiment obkladů do kuchyní, za kuchyňské linky, dlažeb do hal a chodeb, mrazuvzdorných dlažeb na terasy a balkony, speciálních dlažbových prvků kolem bazénu a fasádních pásků a obkladů.


Z našeho sortimentu se snažíme vždy vybrat několik akčních nabídek, především průmyslových dlaždic do garáží, kotelen a jiných namáhaných prostor, kde není kladen takový důraz na design, ale především na praktičnost, otěruvzdornost a cenu materiálu.


Samozřejmostí se již staly velmi žádané 3D návrhy koupelen, které umožní
zákazníkům věrně sestavit koupelnu a její vybavení přesně dle zadaných rozměrů a požadavků. Jedná se i o různé půdní vestavby a atypická řešení koupelen, vybavení sanitárními prvky, koupelnovým nábytkem, vanami, sprchovými kouty a podobně.
Nespornou výhodou je individuální přístup k zákazníkovi a respektování jeho přání a možností, jak prostorových, tak finančních.


U nás tedy můžete svou koupelnu nejen vybrat, na míru navrhnout a celkově vybavit, ale také nově nechat kompletně realizovat. Zajišťujeme nejen pokládku obkladů a dlažeb, ale celkové rekonstrukce bytových jader, kompletaci zařizovacích předmětů, sádrokartonové podhledy, popřípadě vodoinstalační a elektroinstalační práce v novém bytovém jádře.
Pokud nemáte možnost si materiál sami odvést dovezeme Vám ho na místo určení ve Vámi zvoleném pracovním čase.


Jsme dynamicky se rozvíjející firma, která pro Vás hledá stále něco nového, výrobce,sortiment a služby, které se zakládají na osobním kontaktu a individuálním řešení pro každého zákazníka.